O NAS

Błękitny Pudel to pub & restauracja z 25 letnią tradycją, znajdujący się w samym sercu Sopotu. Najstarsi Mieszkańcy miasta doszukują się początków tego miejsca zaraz po II Wojnie Światowej. Początkowo było to przejście między kamienicami, następnie zabudowane i zaaranżowane jako galeria sztuki i kawiarnia. Teraźniejszy kształt i wystrój zachowany jest w prawie niezmiennej formie od 1992 roku.

Artystyczne wnętrze, klimatyczna muzyka, wyśmienite drinki oraz wspaniała polska kuchnia, sprawiają, że już po przekroczeniu progu można wpaść w niesamowity nastrój. Na niepowtarzalność tego miejsca składa się wiele drobnych elementów jak brukowana podłoga, antyki w każdym zakątku, zabytkowe przedmioty, szum fontanny oraz blask świec wieczorową porą. Wykwalifikowany i niepowtarzalny personel jest już jedynie dopełnieniem całości.
Błękitny Pudel, to miejsce, które zostało wyróżnione już w 2004 roku przez Newsweek Polska, jako najlepsze pod względem klimatu, wystroju, serwisu i już na stałe wpisało się, jako nietuzinkowe i ważne na mapie artystycznego Sopotu.

 

 

 

 

 

 

 

                   

SZYBKI KONTAKT Z NAMI !

Bohaterów Monte Cassino 44
81-759 Sopot

REZERWACJE:
tel: 585511672
kom: 535 639 636
email: info@blekitnypudel.com